Scenariusz wdrożenia

Chcąc rozpocząć współpracę zapewne zastanawiają się Państwo jak będzie wyglądało wdrożenie w Państwa firmie rozwiązań informatycznych od Certit. Poniżej chcielibyśmy przybliżyć ten aspekt.

+24

Lata
w branży

+46

Projektów &
rozwiązań

+8

Różnych
platform

Q1 2023

Audyt potrzeb

Zapoznanie zespołu klienta z działem wsparcia Certit pomoże określić potrzeby rozwoju informatyki w Państwa firmie. W tym czasie większość użytkowników będzie mogła:

- przedstawić problemy z jakimi się styka w codziennej pracy
- wysłuchać propozycji rozwiązań i udogodnień oraz uzgodnić harmonogram.

Q2 - 2023

Audyt sprzętu i oprogramowania

Mała i średnia firma potrzebuje sprawnego i wydajnego sprzętu, na którym będą przeinstalowane najważniejsze programy wspierające prowadzenie firmy.

Dzięki spojrzeniu na sprzęt i oprogramowanie (SIO) chłodnym okiem można wiele poprawić dokonując nawet niewielkich zmian. Na większe zmiany potrzeba zawsze odważnych decyzji ze strony klienta.

Q3 2023

Przedstawienie oferty do akceptacji

Odważne zmiany powinny być dobrze przygotowane i zaakceptowane przez wszystkie strony. Zaakceptowana oferta gwarantuje właściwą drogę zmian.

Certit mając doświadczenie i w zakresie nowoczesnego sprzętu iT oraz nowych rozwiązań programowych wybiera właściwe i zazwyczaj najtańsze na rynku rozwiązania.

Q4 2023

Akceptacja terminu wdrożenia

Bieżąca współpraca posiada swoistą "mapę drogową", która w odpowiednim czasie angażuje odpowiednie środki.

Decydując się na poprawę funkcjonowania swojego przedsiębiorstwa opierasz się na fachowej wiedzy i doświadczeniu zaufanej firmy jaką jest Certit.

Q5 2023

Wdrożenie rozwiązań od Cert iT

Ty działasz bez przeszkód i bezpiecznie, a my wdrażamy nowoczesne rozwiązania w Twojej firmie.

Gdy świat przyspiesz, gdy konkurencja przyspiesza, Ty wbijasz wyższy bieg by ich wyprzedzić.

Q5 2023

Rozliczenie i dalsza współpraca

Partnerstwo wymaga dzielenia się korzyściami i pomaga zapewnić rozwój i jednej i drugiej strony kontraktu. Cieszymy się, że chcesz z nami dzielić swoją przyszłość!

Ostatnio na Blogu IT

Kopiowanie Windows 11 z dysku SSD do M2 za darmo

Prezentowany poniżej film zawiera procedurę kopiowania aktywnego systemu operacyjnego z jednego dysku na drugi za pomocą narzędzi: Rufus oraz Clone Zilla. https://youtu.be/qIEZxhS-y2I Tak wygląda kopiowanie Windowsa...

Jak się połączyć za pomocą Twingate

Zdalne połączenie za pomocą Twingate ustanawiamy, mając wcześniej skonfigurowane konto Certit Twingate, poprzez aplikację Twingate na swoim urządzeniu. Następnie należy skonfigurować połączenie z siecią...

Czym się różni Twingate od VPN?

Podamy kilka informacji na temat różnic między Twingate a VPN. VPN to w zasadzie systemowy proxy z szyfrowaniem. Natomiast Twingate można rozumieć jako zbiór...