Zdalne połączenie z Subiektem

Szybkie, niezawodne i bezpieczne

Twingate pokonuje VPN w każdym aspekcie. Ustanawianie połączenia dotyczy selektywnego ruchu. Jest niewidoczny dla innych. Ty masz pełną kontrolę i szybkość działania. Administrator łatwość diagnozowania problemów. Raz skonfigurowany działa latami.

Omija router

Nie otwierasz portów w routerze
tak jak tego wymaga VPN.

Stabilnie działa.

Program działa jakbyś był
w firmie

Autoryzuje ruch

W panelu kontrolera
widać ustanowione połączenia..

Przejdź z VPN na Twingate

To jest rewolucja

Na rynku polskim nie ma tak dobrego rozwiązania - można zapomnieć o VPN. Nie trzeba konfigurować routerów dostępowych do Twojej sieci firmowej. Za każdym razem połączenie tworzone jest wyłącznie dla sprawdzonej przez logowanie uprawnionej osoby. Niewiele kosztuje i jest rozliczane per użytkownik. Łączenie jest na zasadzie Peer-to-peer. Wdrożenie polega - najprościej rzecz ujmując - na zaimplementowaniu konektora w Twojej sieci, który synchronizuje konfigurację połączenia do kontrolera, a ten udziela dostępu jedynie uprawnionym osobom.

Twój przykładowy panel połączenia

Konfiguracja i instalacja połączenia z Subiektem

1. Po złożeniu zamówienia w sklepie napisz, jaki identyfikator Twojej sieci przyjąć (może to być nazwa Twojej firmy)

2. Konfigurujemy sieć wirtualną na stworzonym kontrolerze Twingate (na podstawie podanej nazwy)

3. Przesyłamy na podany adres e-mail wygenerowany Acces Token oraz Refresh Token, który będzie umieszczony w konektorze Twojej firmy

Pkt. 3 możemy wykonać my na podstawie udzielonego chwilowego dostępu zdalnego do zasobu, na którym będzie umieszczony konektor lub może to zrobić Państwa informatyk

4. Konfigurujemy klienta Twingate, na komputerze który będzie pracował zdalnie i szkolimy jak się autoryzować posiadanym adresem e-mail (Microsoft lub Google)

Przetestuj & Sprawdź

Możesz przetestować i sprawdzić, jak działa Twinget podłączając się do naszej bazy testowej. Skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci testowe dane do połączenia.

Subiekt & Rachmistrz & Rewizor ...

Programy firmy Insert to tylko przykładowe programy. Jeżeli posiadasz jakikolwiek inny zasób, do którego chcesz się podłączyć zdalnie - nie ma problemu!

Inwestycja we współpracy

Posiadasz pełne zaufanie do informatyka, który na co dzień Cię wspiera? Powiedz mu o nas, a my go przeszkolimy jak może wdrożyć u Państwa Twingate.

Dokumentacja

Każde nasze działanie, konfiguracje, przekazane dane traktujemy z pełnym poczuciem, że są one poufne i odpowiednio je zabezpieczamy, aby osoby postronne nie miały do nich dostępu. Jesteśmy "uczuleni" na bezpieczeństwo danych!